Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Programování

 

PROGRAMOVÁNÍ PŘÍSTROJŮ SUPER RAVO ZAPPER

V případě, že jste se rozhodli pro programování přístroje SUPER RAVO ZAPPER využít tzv. CAFL, je nutné si uvědomit, že zde uvedené frekvence jsou primárně určeny pro programování amerických zapperů. Tyto především využívají vyšších nebo nižších harmonických frekvencí a nedají se programovat cíleně přímo na potřebnou frekvenci jako přístroj SUPER RAVO ZAPPER. Knížka obsahuje pouze frekvence a to ve značném rozsahu, naprosto zbytečném pro efektivní řešení daného problému (např. na chřipku je jich asi 650), ale nejsou zde uvedeny posuvy a časy. Vzhledem k tomu, že program je složen právě z těchto tří údajů, musíte mít k dispozici i ty další dva. Všechny tyto tři údaje jsou stejně důležité a žádný z nich nelze podceňovat. Pokud máte k dispozici frekvence a máte znalosti o tom, jak se chovají v jednotlivých nastaveních, můžete si posuv a čas odvodit a následně vypočítat. Důležité při tom je vědět jaké výsledky od dané kombinace očekáváte a za jakých podmínek je nastavení funkční.

Pracovníci, kteří u nás přístroje programují, mají za sebou přibližně šest let studia pravidel a podmínek pro programování přístrojů a to především ze zahraničních zdrojů. V praxi úspěšně naprogramovali stovky přístrojů a pomohli tak vyřešit i zdánlivě neřešitelné problémy.  

Přes to, že se to některým lidem zdá jako neuvěřitelné, je pravdou, že jsme naši činnost v poslední době zaměřili na vypracování univerzálních kombinací programů pro danou osobu. Pak stačí, aby tato osoba použila tuto svou kombinaci bez ohledu na to, jaký problém chce řešit a teprve v případě, že nedojde k vyřešení tohoto problému (což se může stát), použila jiné programy.


TOPlist